BEZPLATNÝ NÁSTROJ VYTVORENIA WEBOVÝCH STRÁNOK

Vytvorte úžasné webové stránky priateľské pre mobilné zariadenia! Žiadne kódovanie a je zadarmo.

Video preview
Čo je Mobirise?

Mobirise je offline aplikácia pre Windows a Mac pre jednoduché vytváranie malých až stredných webových stránok, vstupných stránok, online súhrnov a portfólií, propagačných stránok pre aplikácie, udalosti, služby a produkty.

Je to pre mňa dobré?

Mobirise je ideálny pre netechnické typy ľudí, ktorí nie sú oboznámení so záludnosťami vývoja webu a pre dizajnérov, ktorí dávajú prednosť práci čo najviac vizuálnej, bez boja s kódom. Tiež skvelé pre profesionálnych vývojárov pre rýchle prototypovanie a projekty malých podnikov.

Prečo Mobirise?

Kľúčové rozdiely od tradičných nástrojov: Minimalistické, extrémne jednoduché rozhranie; Vhodné pre mobilné zariadenia, najnovšie webové bloky a techniky bezprostredne po rozbalení; Bezplatne na komerčné a neziskové účely

Akým spôsobom mobirise pracuje?

Presuňte bloky na stránku

Začnite vytvorením novej stránky a výberom témy. Potom rozbaľte panel blokov s veľkým červeným tlačidlom "plus" v pravom dolnom rohu a začnite preťahovať bloky, ktoré sa vám páčia.

Úpravy a štýl v rade

Upravte obsah každého bloku rovnako ako v bežnom textovom editore, kliknite na prvky médií a vložte vlastný obrázok, video alebo ikonu.

Nastavte parametre bloku

Nastavte príslušné možnosti pomocou panelu parametrov vyvolaného modrým ozubeným kolesom.

Publikujte svoje webové stránky

Publikujte svoje webové stránky, kamkoľvek chcete: do zložky miestneho disku, do vášho servera cez FTP alebo na stránky Github.

Viac ako 4000+ úžasných blokov

Mobirise ponúka niekoľko tém, ktoré zahŕňajú posuvné lišty, galériu s lightboxom, články, počítadlá, odpočítavanie, úvody na celej obrazovke, obrázky a videá, funkcie, tabuľky dát a cenovej tabuľky, ukazovatele priebehu a cyklov, časové linky, záložky a harmoniky, výzvy na akcie, formuláre, mapy Google, sociálne bloky, posudky, päty a ďalšie. Bloky sú navrhnuté s najnovšími trendmi vo web dizajne a sú flexibilné a plné možností prispôsobenia.

STIAHNUŤ ZADARMO

Je zadarmo na osobné i komerčné účely. Stiahnite si ho teraz a používajte Mobirise bez obmedzení pre vlastné alebo klientske webové stránky.

Nemusíte kódovať

Mobilný internetový prenos predstihol desktop v roku 2016 a bude rásť i v roku 2022. Preto je dôležité mať jednoduchý nástroj na vytváranie stránok, ktoré vyzerajú dobre na všetkých zariadeniach. Mobirise je jednoduchý webový nástroj tvorby - proste premiestnite prvky stránky na svoju stránku, pridajte obsah a štýl, aby vyzerala tak, ako sa vám páči.

Urobte svoj web jedinečný

Mobirise ponúka veľa blokov stránok v niekoľkých témach, a hoci sú tieto bloky vopred pripravené, sú flexibilné. Na svojich stránkach môžete kombinovať bloky rôznymi spôsobmi.

Automagicky mobilný

Nie sú potrebné žiadne špeciálne akcie, všetky stránky, ktoré vytvoríte s Mobirise, sú vhodné pre mobilné zariadenia. Nemusíte vytvárať špeciálnu mobilnú verziu svojich stránok, automaticky sa prispôsobí.

?

Je to jednoduché a ľahké

Znížte čas vývoja pomocou nástroja na tvorenie drag-and-drop. Vložte bloky do stránky, upravujte obsah a publikujte - nevyžadujú sa žiadne technické zručnosti. Pozrite si video nižšie, aby ste videli Mobirise v akcii.

Zvýšte svoje hodnotenie!

Stránky vytvorené pomocou Mobirise Website Builder sú podľa najnovších testov Google 100% mobilné a spoločnosť Google tieto webové stránky (oficiálne) miluje!

Tvorenie s nástrojom Bootstrap

Mobirise šablóny sú založené na Bootstrap 4 - najsilnejší mobilný prvý framework. Aj keď nie ste oboznámení s kódovaním, môžete byť súčasťou vzrušujúcej rastúcej komunity bootstrap

Moderné bloky webových stránok

Vyberte si z veľkého výberu najnovších vopred pripravených blokov - celoobrazovkový úvod, bootstrap karusel, posuvná lištu obsahu, pohotová galérie obrázkov s lightboxom, paralax skrolovanie, video pozadie, , hamburgerová ponuka, sticky header a ďalšie.

Hosting kdekoľvek

Publikujte svoje webové stránky na lokálny disk, FTP alebo Github a vaše webové stránky môžu fungovať - stačí ich nahrať na ktorýkoľvek ľubovoľný hosting.
Posuvný ovladač obrázkov / obsahu

Vytvorte rýchlu a rýchlu navigačnú prezentáciu pomocou posuvného ovládača Mobirise bootstrap. Pridávajte obrázky, text, tlačidlá do obrázkov, nastavte automatické prehrávanie, plné zobrazenie, rozloženie v plnej šírke alebo v rámčeku.

Kontaktný formulár

Ľahko pridajte prihlasovacie a kontaktné formuláre bez integrácie na strane servera. Jednoducho prepojte svoj e-mail s formulárom a okamžite ho prijmite!

Galéria obrázkov

Predstavte si svoje obrázky v galérii z dlaždíc s optimalizovanou mriežkou pre mobilné zariadenia. Integrovaný lightbox rozširuje ukážky na posuvnú lištu s plným prehliadačom.

Mobilné menu

Mobirise horizontálny navigačné menu sa na zariadeniach zbalí do jedno-ikonového mobilného menu, ktoré známe tiež ako "hamburgerová ponuka", pre bezchybné mobilné zážitky pre všetkých návštevníkov.

Google mapy

Pomôžte zákazníkom nájsť cestu k vašej firme - jednoducho umiestnite blok Google Maps a zadajte svoju adresu.

Sociálne tlačidlá

Rozšírte svoje publikum a zlepšujte zapojenie sociálnych médií pomocou blokov "Zdieľať túto stránku" a "Sledujte nás". Počítadlo zdieľania sa automaticky zobrazí bez ladenia.

Písma a ikony

Vyberte si zo zoznamu najpopulárnejších písiem Google a bezplatných retina ikon, aby ste vytvorili jedinečný vzhľad a pocit s istým typografickým vkusom!

Video pozadie

Video môže byť skvelým doplnkom k webovým stránkam. Zvýšte svoje webové stránky a vytvorte okamžité spojenie s utišujúcim videom na pozadie!

STIAHNUŤ ZADARMO

Mobirise je zadarmo, a to aj na komerčné účely. Začnite dnes tvoriť svoju vlastnú krásnu webovú stránku!

Mobirise Témy

Čo hovoria našI fanatici!

"Je to naozaj veľmi úžasná aplikácia, ktorá mi umožnila dokončiť html stránku za 3 minúty (to mi zvyčajne trvá dlhšie ako 1 hodinu, keď som jej robil od začiatku). Dúfam, že pre tieto aplikácie bude mať veľkú knižnica a pluginy, vďaka ešte raz za vašu peknú aplikáciu." Andrew

"Najskôr veľká vďaka za vaše úsilie a pekný super nástroj. Dobrá práca mobirise tíme. Očakávame čoskoro novú verziu s pokročilou funkčnosťou s plným dizajnom Bootstrap. Skvelé úsilie a super užívateľské rozhranie s jednoduchým pretiahnutím a tvorba Bootstrap bez časového návrhu v súčasnom svete web dizajnu." Lance

"Na prvý pohľad vyzerá ako pekný inovatívny nástroj, páči sa mi skvelé zameranie a čas, ktorý bol venovaný ústretovému dizajnu, tiež sa mi páči jednoduché a jasné funkcie pretiahnutia. Dajte mi väčšiu kontrolu nad vlastnosťami objektu a budem používať tento nástroj k vážnejším projektom. Pozdravy." Jack

Video preview

Sledujte nás!


Mobirise® is a registered trademark. © 2022 Mobirise Free Website Builder Software - All Rights Reserved. Terms, Privacy