BEDAVA WEB SİTESİ KURUCUSU

Muhteşem, mobil-dostu web siteleri yaratın! Kodlama yapmaksızın ve bedava.

Video preview
Mobirise nedir?

Mobirise, Windows ve Mac için kolayca küçük ve orta ölçekli web siteleri, giriş sayfaları, online CV'ler ve portfolyolar; uygulamalar, etkinlikler, hizmetler ve ürünler için promosyon amaçlı siteler yaratmanızı sağlayan bir çevrimdışı uygulamadır.

Bu uygulama benim Işime yarar mi?

Mobirise; web geliştirmesi konusuyla aşina olmayan teknolojiden uzak kişiler ve kodla cebelleşmeden, olabildiğince görsel bir şekilde çalışmayı tercih eden tasarımcılar için mükemmeldir. Bu uygulama aynı zamanda hızlı prototiplemeler ve küçük ölçekli müşteri projeleri yapmak isteyen profesyonel olarak kodlama yapan kişiler için birebirdir.

Neden Mobirise?

Geleneksel kuruculardan önce çıkan farkları: Minimalist ve kullanımı aşırı kolayara yüz; Mobil-dostu, en son çıkan web sitesi blokları ve sıra dışı teknikler; Ticari ve özel kullanım için ücretsizdir

Mobirise nasil çalişir?

Blokları sayfa üzerine çekin

Yeni bir site yaratıp bir tema seçerek işe başlayın. Bunun ardından, sağ alt köşedeki büyük "artı" butonuna basarak bloklar panelini büyütün ve hoşunuza giden blokları tutup çekmeye başlayın

Satır aralarını değiştirin ve stilize edin

Her bloğun içeriğini, bir metin düzenleyicisi kullanıyormuşçasına düzenleyin, kendi resminizi, videonuzu veya ikonunuzu koymak için medya öğelerine basın.

Blok parametrelerini ayarlayın

İlgili seçenekleri, mavi "çark" butonu ile açılan Parametreler Paneli yoluyla ayarlayabilirsiniz.

Web sitenizi yayınlayın

Web sitenizi bir yerel sürücü klasörüne, FTP yoluyla sunucunuza veya Github sayfalarına, istediğiniz herhangi bir yere yayınlayın.

4000+ muhteşem blok

Mobirise aralarında kaydırıcılar, lightbox'lu galeriler, makaleler, sayaçlar, geri sayıcılar, geri sayıcılar, resimler ve videolar, özellikler, veri tabloları ve fiyatlandırma tabloları, ilerleme çubuğu ve tekerleği, zaman çizelgeleri, sekmeler ve açılır-kapanır listeler, eylem çağrısı, formlar, Google Haritalar, sosyal bloklar, müşteri görüşleri, footer'lar, ve daha fazlası olan birçok temaya sahiptir. Bloklar, web tasarımındaki son trendleri düşünerek tasarlanmıştır ve birçok yönüyle esnek olup bir sürü kişiselleştirme olanağı bulunmaktadır.

BEDAVA İNDİRİN

Hem şahsi hem de ticari amaçlı kullanımlar ücretsizdir. Hemen şimdi indirin ve kısıtlama olmaksızın Mobirise'ı kendiniz ya da müşterilerinizin web siteleri için kullanın.

Kodlama yapmak zorunda değilsiniz

Mobil web trafiği, 2016 yılında masaüstünün önüne geçti ve 2022'de geçmeye devam edecektir. Bundan dolayı, her cihazda iyi gözükecek siteler yaratabilen basit bir aracın olması önemlidir. Mobirise, kolay bir web sitesi kurucusudur – tek yapmanız gereken site öğelerini sayfaya bırakmak, içerik eklemek ve istediğiniz şekilde görünsün diye stilize etmektir.

Siteniz kendine has olsun

Mobirise, farklı temalara sahip bir sürü site bloğu ile gelir. Bu bloklar önceden hazırlanmışsa da esnektirler. Sayfalarınızda blokları farklı şekillerde birleştirebilirsiniz.

Kendiliğinden ve büyülü bir şekilde mobil

Özel bir şey yapmadan, Mobirise kurduğunuz bütün siteler mobil-uyumludurlar. Sitenizin özel bir mobil versiyonunu yaratmanıza gerek yoktur, siteniz mobile otomatik olarak adapte olur.

?

Kolay ve basi̇t

Geliştirme süresinden çek-bırak web sitesi kurucusu sayesinde tasarruf edin. Blokları sayfaya yerleştirin, içeriği satır içi düzenleyin ve yayınlayın – teknik beceriye hiç ihtiyacınız yok. Mobirise'ı canlı olarak görebilmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Sıralamanızı yükseltin!

Mobirise Web Sitesi Kurucusu ile yapılan siteler, Google Test'e göre %100 mobil-dostudur ve Google (resmen) bu sitelere bayılıyor!

Bootstrap kurucusu

Mobirise taslakları , en güçlü mobile öncelik veren çerçeveler olan Bootstrap 4 bazlıdır. Kod ustası olmasanız bile büyüyen ve heyecan verici bootstrap topluluğunun bir parçası olabilirsiniz.

Son moda web sitesi blokları

Son çıkan önceden yapılmış bir sürü bloklar arasından seçin: tam ekran tanıtma, bootstrap karuzel, içerik kaydırıcısı, lightbox'lu duyarlı resim galerisi, parallax kaydırma, video arka planları, hamburger menü, yapışkan header ve daha fazlası.

İstediğiniz yerde barındırın

Web sitenizi yerel bir diskte, FTP'de veya Github sayfalarında yayınlayın. Web siteniz hemen erişime açılacaktır – istediğiniz barındırma hizmetine yükleyin.
Resi̇m/İçeri̇k kaydiricisi

Mobirise bootstrap kaydırıcısı ile duyarlı, dokunup kaydırarak kontrol edilen bir slayt gösterisi oluşturun. Slaytlara resimler, metinler, butonlar ekleyin, otomatik oynatıcı, tam ekran, tam genişlik veya kutu düzen belirleyin.

İleti̇şİm formlari

Sunucu-taraflı entegrasyon olmadan kayıt ve iletişim bilgisi formları ekleyin. Sadece e-postanızı forma ekleyin ve girileri hemen alın!

Resi̇m galeri̇si̇

Mobil için optimize, duyarlı ızgara ile masonry resim galerisinde resimlerinizi sergileyin. Entegre lightbox ile küçük resimler tam ekran tarayıcı resim kaydırıcısı özelliği kazanıyor.

Mobile menu

Mobirise'ın yatay navigasyon menüsü cihazlarda, aynı zamanda "hamburger menü" olarak da bilinen tek ikonlu mobil menü olacak şekilde daralır, böylece her ziyaretçiye mükemmel bir tecrübe sunulur.

Google hari̇talar

Müşterilerinizin, şirketin konumunu bulmalarına yardımcı olun – bunun için bir Google Map bloğu koyup adresinizi girmeniz yeterli!

Sosyal butonlar

"Bu Sayfayı Paylaş" ve "Bizi Takip Et" bloklarıyla Müşteri kitlenizi büyütün ve sosyal medya girişiminizi geliştirin. Sosyal paylaşım sayaçları otomatik olarak gözükür ve herhangi bir oynamaya ihtiyaç duymaz.

Fontlar ve İkonlar

En popüler Google Fonts listesinden ve retina uyumlu bedava ikonlardan seçip hafif tipografik bir dokunuşla özgü bir görünüş yakalayın!

Vi̇deo arka plani

Bir video, bir web sitesine çok iyi bir yenilik olabilir. Bir web sitenize hayat katın ve insanların ilgisini çabucak siteye odaklayın!

BEDAVA İNDİRİN

Mobirise, ticari kullanımlar için dahi ücretsizdir. Kendi güzel web sitelerinizi yaratmaya hemen şimdi başlayın!

Mobirise Temalar

Müthi̇ş kullanicilarimiz neler di̇yorlar!

"Bir html sayfasını 3 dakikada bitirmemi sağlayan gerçekten inanılmaz bir uygulama (sıfırdan başlasam en azından benim için bir saatten fazla sürer). bu uygulama için büyük bir kitaplığım ve bir sürü eklentim olacak bu hoş uygulama için tekrardan teşekkürler." Andrew

"Her şeyden önce bütün çabanız ve bu güzel ve süper uygulamanız için size teşekkür ederim. Mobirise ekibi, iyi bir iş çıkarmışsınız. Tam Bootstrap tema tasarımı barındıran gelişmiş fonksiyonalitelere sahip yeni versiyon için beklemedeyiz. Günümüz web tasarımı dünyasında, aşırı kolay Bootstrap tasarım kurucusu içeren, kolay çek-bırak özelliği ile süper bir kullanıcı arayüzü tecrübesi sunan müthiş bir uygulama." Lance

"İlk bakışta, hoş ve yenilikçi bir araç gibi gözüküyor, duyarlı tasarıma odaklanılmış ve zaman ayrılmış olunması hoşuma gitti, ayrıca basit ve temiz çek-bırak özelliğini de beğendim. Nesnelerin nitelikleri üzerine bana daha fazla kontrol verin ki ben de bunu daha ciddi projelerde kullanayım. Saygılar." Jack

Video preview

Bi̇zi̇ taki̇p edi̇n!


Mobirise® is a registered trademark. © 2022 Mobirise Free Website Builder Software - All Rights Reserved. Terms, Privacy